Klimatyzacja

odpowiednia temperatura w pomieszczeniach

Klimatyzacja

Służy ona do stałego utrzymywania optymalnej temperatury, bez względu na warunki panujące w otoczeniu. Oferowane przez nas urządzenia typu split oraz multisplit umożliwiają nie tylko schładzanie, ale również dogrzewanie pomieszczeń. Niewielki pobór prądu, rzędu 0,3-0,8 kWh, wynikający z zastosowania sprężarek inwerterowych (dzięki nim urządzenie rzadko pracuje z pełną mocą), a także bezawaryjność zapewniają niskie koszty eksploatacji.

Klimatyzator pokojowy to wiele zalet dla Ciebie:

Komfort termiczny

Automatyczna regulacja temperatury i wilgotności powietrza podczas upałów oraz mroźnych zim czy w okresach przejściowych,

Poprawa jakości powietrza

Pobierane z otoczenia, jest świeże, dodatkowo aromatyzowane, wzbogacone w witaminy oraz oczyszczane z bakterii, wirusów, pyłu

Lepsze samopoczucie

Optymalne warunki w pomieszczeniu to relaks i spokojny sen; klimatyzacja jest szczególnie zalecana dla osób cierpiących na choroby układu krążenia czy oddechowego.

Takie korzyści generuje profesjonalnie przeprowadzony montaż klimatyzacji. Radom, Pionki i inne miejscowości województwa mazowieckiego to obszar naszego działania.